Matkasi
Järjestele lentosi helposti käyttämällä välilehtiä
New York
Kaliningrad
Mikä tahansa päivä
Toista
+ Uusi välilehti
background

Älykkäämpi matkasuunnittelu

Etsi lentoja kohteesta New York kohteeseen Kaliningrad

Haluatko halvat lennot kohteesta New York kohteeseen Kaliningrad? Aloita haku valitsemalla päivämäärät tai tutustu vinkkeihin liittyen lentohintoihin, lentoasemiin, säähän ja muuhun käytännölliseen tietoon.
Päivämäärät, joustavat, päivittäin

Reitin tiedot

6684 km
Matkan pituus

Sää nyt

🌦
+17°C
Sadetta

Lentokentät

KGD
22km

Valitse päivämäärät nähdäksesi lentojen hinnat kohteeseen Kaliningrad

Valitse matkustuspäivämäärät saadaksesi halvimmat live-lentojen hinnat kohteeseen Kaliningrad:
Tietyt päivämäärät
Joustavat päivät
Matkustusaika
Viikonloppu- matkat
syyskuu
2026
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Lentohinnat kohteesta New York kohteeseen Kaliningrad

Tavallisesti voit varata menopaluulennot kohteesta New York kohteeseen Kaliningrad tähän hintaan:
Ei vielä tietoja
--
Halpa
--
Keskihintainen
--
Kallis
Meillä ei ole vielä riittävästi tietoja hintahaarukan esittämiseksi. Tee haku, niin näet todelliset hinnat nyt.

Mikä on edullisin kuukausi lentää kohteeseen Kaliningrad?

Tässä on joitain arvioita tämänhetkisistä alimmista ja ylimmistä hinnoista (yhdensuuntaisille) lennoille kohteesta New York kohteeseen Kaliningrad:
Meillä ei ole vielä tietoja tähän reittiin liittyen. Kokeile alla hakua eri kuukausina napsauttamalla niitä, niin saat käsityksen siitä, milloin sinun on parasta lentää.

Onko Kaliningrad kohteena kallis?

Olemme vertailleet lennon New York – Kaliningrad hintoja muihin reitteihin:
Ei riittävästi tietoja
Hinta kilometriä kohden: -- € / km
Valitettavasti meillä ei ole vielä riittävästi tietoja tähän reittiin liittyen voidaksemme kertoa, onko se kallis vai ei.

Suorat lennot kohteesta New York kohteeseen Kaliningrad

Emme löytäneet lainkaan suoria lentoja kohteeseen Kaliningrad, jos lennät kohteesta New York. Kannattaa ehkä kokeilla hakua eri kohteesta tai hakea suoria lentoja koko maahan (Venäjä).
Tietoja ei ole vielä tarpeeksi

Lentokentät kohteessa Kaliningrad ja New York

Kohteessa Kaliningrad on 1 lentokenttä ja kohteessa New York on 5 lentokenttää.
Kaliningrad
New York
Khrabrovo lentokenttä (KGD)
22 km kaupungin Kaliningrad keskustasta.
🚕
Taksi
~20 min.
🚌
Linja-auto
~30 min.
🚆
Juna
--
🚍
Sukkulalinja
--
🚇
Metro
--

Mikä lentokenttä kohteessa Kaliningrad on paras?

Kohteen Kaliningrad keskustaa lähin lentoasema on Khrabrovo lentokenttä (KGD), etäisyyden ollessa 22 km. Nopein keino päästä kaupungin keskustaan on valita linja-auto lentoasemalta Khrabrovo lentokenttä (KGD), matka vie 30 minuuttia.

Sää kohteessa Kaliningrad

16 päivän sääennuste

Tältä sää näyttää kohteessa Kaliningrad tällä hetkellä:
su, 06 syyskuu
🌦
+17°C
Sadetta
8 m/s
74 %
ma, 07 syyskuu
☁️
+17°C
Enimmäkseen pilvistä
5 m/s
76 %
ti, 08 syyskuu
☁️
+21°C
Enimmäkseen pilvistä
6 m/s
53 %
ke, 09 syyskuu
🌦
+20°C
Sadetta
3 m/s
73 %
to, 10 syyskuu
🌦
+17°C
Sadetta
4 m/s
78 %
pe, 11 syyskuu
🌦
+16°C
Sadetta
7 m/s
76 %
la, 12 syyskuu
🌦
+18°C
Sadetta
4 m/s
61 %
su, 13 syyskuu
🌦
+15°C
Sadetta
7 m/s
87 %
ma, 14 syyskuu
🌦
+18°C
Sadetta
6 m/s
70 %
ti, 15 syyskuu
🌦
+16°C
Sadetta
10 m/s
83 %
ke, 16 syyskuu
🌦
+16°C
Sadetta
5 m/s
72 %
to, 17 syyskuu
🌦
+14°C
Sadetta
7 m/s
67 %
pe, 18 syyskuu
☁️
+15°C
Puolipilvistä
4 m/s
55 %
la, 19 syyskuu
⛅️
+15°C
Enimmäkseen selkeää
2 m/s
60 %
su, 20 syyskuu
☁️
+16°C
Puolipilvistä
3 m/s
62 %
ma, 21 syyskuu
☀️
+17°C
Selkeää
5 m/s
60 %

UKK

Lennätkö kohteesta New York kohteeseen Kaliningrad? Tässä on hieman hyödyllistä tietoa:
🛬
Mitä lentokenttiä kohteessa Kaliningrad on?
Kohteesta Kaliningrad löytyy 1 lentokenttä: Khrabrovo lentokenttä. Lähin lentokenttä on Khrabrovo lentokenttä, joka sijaitsee 22 kilometrin päässä.
Avionero
✈️
Miten pitkä kohteiden New York ja Kaliningrad välinen matka on lentäen?
Kohteeseen New York on noin 6684 km kohteesta Kaliningrad.
Avionero
Mikä on lentoaika kohteesta New York kohteeseen Kaliningrad?
Tyypillisesti lentoaika kohteesta New York kohteeseen Kaliningrad on ∞t epälukum – -∞t epälukum.
Avionero
🌤️
Miten hyvä sää kohteessa Kaliningrad on?
Kylmin kuukausi on tammikuu, jolloin keskilämpötila on -1°C. Lämpimin kuukausi on heinäkuu, jolloin keskilämpötila on +18°C. Tällä hetkellä sää on +17°C ja lämpötila Sadetta kohteessa Kaliningrad.
Avionero
🛬
Onko kohteiden New York ja Kaliningrad välillä suora yhteys?
Ei, kohteeseen Kaliningrad ei ole suoria lentoja, jos lennät kohteesta New York.
Avionero

Kohteen Kaliningrad opas

Kohteen Kaliningrad teemat

Tästä Kaliningrad tunnetaan:

Sijainti

Kaliningrad sijaitsee maassa Venäjä, etäisyys kohteesta New York on 6684 km:

Kaliningrad aikavyöhyke

Kaliningrad on 6 tuntia edellä New York, jossa kello on nyt 01:59
🕒
01:59 (EDT -4)
Aika Kaliningrad juuri nyt

Valuutta ja vaihtokurssi

1000 Russian Ruble on 9.95 Euro. 100 Euro on 10050.51 Russian Ruble.
🤑
1 000 ₽ = 9,95 €
Vaihtokurssi

Turvallisuus

Kaliningrad on tyypillisesti turvallinen paikka³. Ole kuitenkin varovainen ylittäessäsi teitä ja käyttäessäsi pankkiautomaatteja.
😳
🫤
🤔
😃
😇
Tyypillisesti turvallinen

Kohteen Kaliningrad plussat ja miinukset

Tietoa Avionerosta

Avionero on ruotsalainen matkasuunnittelu-startup, joka sijaitsee Malmössä, ja jonka perustajat ovat Lars Kristensson ja Anton Tyulenev.
Hyödynnämme älykästä AI-hakukonetta yhdistääksemme miljoonia lentoja, hotelleja ja aktiviteetteja matkallasi kohteeseen Kaliningrad.
Lue lisää yrityksestämme.

4 kiinnostavaa seikkaa Avionerosta:

Me tarjoamme kaikkein joustavimman haun
Meillä on suurin valikoima lentoja
Me emme ole myyjiä, vaan keräämme tietoja lennoista, hotelleista ja aktiviteeteista
Me emme seuraa sinua nostaaksemme hintoja
Lue lisää ominaisuuksistamme.

Mitä käyttäjämme ovat mieltä