Matkasi
Järjestele lentosi helposti käyttämällä välilehtiä
New York
Nha Trang
Mikä tahansa päivä
Toista
+ Uusi välilehti
background

Älykkäämpi matkasuunnittelu

Etsi lentoja kohteesta New York kohteeseen Nha Trang

Haluatko halvat lennot kohteesta New York kohteeseen Nha Trang? Aloita haku valitsemalla päivämäärät tai tutustu vinkkeihin liittyen lentohintoihin, lentoasemiin, säähän ja muuhun käytännölliseen tietoon.
Päivämäärät, joustavat, päivittäin

Reitin tiedot

14118 km
Matkan pituus

Sää nyt

🌦
+32°C
Sadetta

Lentokentät

CXR
27km

Valitse päivämäärät nähdäksesi lentojen hinnat kohteeseen Nha Trang

Valitse matkustuspäivämäärät saadaksesi halvimmat live-lentojen hinnat kohteeseen Nha Trang:
Tietyt päivämäärät
Joustavat päivät
Matkustusaika
Viikonloppu- matkat
syyskuu
2026
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Lentohinnat kohteesta New York kohteeseen Nha Trang

Tyypillisesti menopaluulento kohteesta New York kohteeseen Nha Trang maksaa noin:
Ei vielä tietoja
--
Halpa
--
Keskihintainen
--
Kallis
Meillä ei ole vielä riittävästi tietoja hintahaarukan esittämiseksi. Tee haku, niin näet todelliset hinnat nyt.

Mikä on edullisin kuukausi lentää kohteeseen Nha Trang?

Tässä on joitain arvioita tämänhetkisistä alimmista ja ylimmistä hinnoista (yhdensuuntaisille) lennoille kohteesta New York kohteeseen Nha Trang:
Meillä ei ole vielä tietoja tähän reittiin liittyen. Kokeile alla hakua eri kuukausina napsauttamalla niitä, niin saat käsityksen siitä, milloin sinun on parasta lentää.

Onko Nha Trang kohteena kallis?

Olemme vertailleet lennon New York – Nha Trang hintoja muihin reitteihin:
Ei riittävästi tietoja
Hinta kilometriä kohden: -- € / km
Valitettavasti meillä ei ole vielä riittävästi tietoja tähän reittiin liittyen voidaksemme kertoa, onko se kallis vai ei.

Suorat lennot kohteesta New York kohteeseen Nha Trang

Emme löytäneet lainkaan suoria lentoja kohteeseen Nha Trang, jos lennät kohteesta New York. Kannattaa ehkä kokeilla hakua eri kohteesta tai hakea suoria lentoja koko maahan (Vietnam).
Tietoja ei ole vielä tarpeeksi

Lentokentät kohteessa Nha Trang ja New York

Kohteessa Nha Trang on 1 lentokenttä ja kohteessa New York on 5 lentokenttää.
Nha Trang
New York
Cam Ranh kansainvälinen lentokenttä (CXR)
27 km kaupungin Nha Trang keskustasta.
🚕
Taksi
~20 min.
🚌
Linja-auto
--
🚆
Juna
--
🚍
Sukkulalinja
--
🚇
Metro
--

Mikä lentokenttä kohteessa Nha Trang on paras?

Kohteen Nha Trang keskustaa lähin lentoasema on Cam Ranh kansainvälinen lentokenttä (CXR), etäisyyden ollessa 27 km. Nopein keino päästä kaupungin keskustaan on valita taksi lentoasemalta Cam Ranh kansainvälinen lentokenttä (CXR), matka vie 20 minuuttia.

Sää kohteessa Nha Trang

16 päivän sääennuste

Tältä sää näyttää kohteessa Nha Trang tällä hetkellä:
ma, 07 syyskuu
🌦
+32°C
Sadetta
5 m/s
54 %
ti, 08 syyskuu
🌦
+34°C
Sadetta
6 m/s
50 %
ke, 09 syyskuu
🌦
+28°C
Sadetta
3 m/s
74 %
to, 10 syyskuu
🌦
+27°C
Sadetta
2 m/s
81 %
pe, 11 syyskuu
🌦
+29°C
Sadetta
3 m/s
68 %
la, 12 syyskuu
🌦
+28°C
Sadetta
4 m/s
71 %
su, 13 syyskuu
🌦
+26°C
Sadetta
2 m/s
78 %
ma, 14 syyskuu
🌦
+31°C
Sadetta
2 m/s
58 %
ti, 15 syyskuu
☁️
+31°C
Enimmäkseen pilvistä
3 m/s
56 %
ke, 16 syyskuu
🌦
+33°C
Sadetta
5 m/s
53 %
to, 17 syyskuu
🌦
+33°C
Sadetta
3 m/s
50 %
pe, 18 syyskuu
🌦
+31°C
Sadetta
3 m/s
57 %
la, 19 syyskuu
🌦
+31°C
Sadetta
3 m/s
60 %
su, 20 syyskuu
🌦
+31°C
Sadetta
3 m/s
61 %
ma, 21 syyskuu
🌦
+32°C
Sadetta
4 m/s
60 %
ti, 22 syyskuu
🌦
+31°C
Sadetta
3 m/s
61 %

UKK

Lennätkö kohteesta New York kohteeseen Nha Trang? Tässä on hieman hyödyllistä tietoa:
🛬
Mitä lentokenttiä kohteesta Nha Trang löytyy?
Kohteessa Nha Trang on 1 lentokenttä: Cam Ranh kansainvälinen lentokenttä. Lähin lentokenttä on Cam Ranh kansainvälinen lentokenttä, joka on 27 kilometrin päässä.
Avionero
✈️
Miten pitkä on lentomatka kohteiden New York ja Nha Trang välillä?
Kohteesta New York kohteeseen Nha Trang lentävä matkustaja matkustaa noin 14118 km.
Avionero
Miten kauan kestää matka kohteesta New York kohteeseen Nha Trang?
Voit odottaa lentoajan olevan noin ∞t epälukum – -∞t epälukum.
Avionero
🌤️
Millaiset sääolosuhteet kohteessa Nha Trang on?
Keskimääräisesti kylmin kuukausi on tammikuu, jolloin alin lämpötila on +24°C, ja lämpimin kuukausi on syyskuu, jolloin ylin lämpötila on +31°C. Tällä hetkellä sää on Sadetta ja lämpötila on +32°C kohteessa Nha Trang.
Avionero
🛬
Onko kohteiden New York ja Nha Trang välillä suora yhteys?
Ei, kohteeseen Nha Trang ei ole suoria lentoja, jos lennät kohteesta New York.
Avionero

Kohteen Nha Trang opas

Kohteen Nha Trang teemat

Tästä Nha Trang tunnetaan:
Shoppailu
Sukeltaminen
Perhe
Ranta

Sijainti

Nha Trang sijaitsee maassa Vietnam, etäisyys kohteesta New York on 14118 km:

Nha Trang aikavyöhyke

Nha Trang on 11 tuntia edellä New York, jossa kello on nyt 07:04
🕒
07:04 (EDT -4)
Aika Nha Trang juuri nyt

Valuutta ja vaihtokurssi

100000 Vietnamese Dong on 3.3 Euro. 100 Euro on 3026449.95 Vietnamese Dong.
🤑
100.000 ₫ = 3,30 €
Vaihtokurssi

Turvallisuus

Nha Trang on tyypillisesti turvallinen paikka³. Ole kuitenkin varovainen ylittäessäsi teitä ja käyttäessäsi pankkiautomaatteja.
😳
🫤
🤔
😃
😇
Tyypillisesti turvallinen

Kohteen Nha Trang plussat ja miinukset

Tietoa Avionerosta

Avionero on ruotsalainen matkasuunnittelu-startup, joka sijaitsee Malmössä, ja jonka perustajat ovat Lars Kristensson ja Anton Tyulenev.
Hyödynnämme älykästä AI-hakukonetta yhdistääksemme miljoonia lentoja, hotelleja ja aktiviteetteja matkallasi kohteeseen Nha Trang.
Lue lisää yrityksestämme.

4 kiinnostavaa seikkaa Avionerosta:

Me tarjoamme kaikkein joustavimman haun
Meillä on suurin valikoima lentoja
Me emme ole myyjiä, vaan keräämme tietoja lennoista, hotelleista ja aktiviteeteista
Me emme seuraa sinua nostaaksemme hintoja
Lue lisää ominaisuuksistamme.

Mitä käyttäjämme ovat mieltä